Gol na start - w niedzielę inauguracja

Kolejny okres przygotowawczy właśnie dobiegł końca... W najbliższą niedzielę dziewczyny zainaugurują już szósty sezon rozgrywkowy. Co ciekawe będzie to także szósta edycja 3 ligi kobiet w Polsce. Czeka nas wiele emocji, ciekawych spotkań i ogrom niesamowitych bramek. Nadchodzi także czas reform. Do gry zgłosiło się 20 drużyn! Wydział Gier Śl. ZPN poinformował, że GKS Gwarek Ornontowice został dokooptowany w wolne miejsce w III lidze kobiet grupie II śląskiej. Nastąpiła także inna zmiana. Wycofała się drużyna rezerw 1.FC Katowice, w ramach wolnego miejsca zgłosiła się ekipa GKS-u Katowice.

Ze względu na ilość został przeprowadzony podział na północ (I) i południe (II). O czym już wcześniej informowaliśmy . Młode sosnowiczanki wystąpią w I grupie wraz z dziewięcioma innymi ekipami ze śląska. W nadchodzącej rundzie czeka 5 spotkań u siebie oraz 4 wyjazdowe.

Wśród zawodniczek nie zobaczymy jednak już Mileny Syguły, Dagmary Wieczorek i Klaudii Kukiełki, które zasiliły drużynę z pobliskich Katowic.

Czarne będą walczyć o jak najwyższe lokaty i możemy się spodziewać wielkich emocji!

Już teraz serdecznie zapraszamy na pierwsze starcie w najbliższą niedzielę [30.08.2015r] o godzinie 11:00. Na teren przy al. Mireckiego zawita drużyna rezerw pierwszoligowego Gol Częstochowa!

Zapraszamy!

[wydarzenie promowane na FB!]