Przybywa Zabrze !

W sobotę do Sosnowca przybędą zawodniczki rezerw zabrzańskiego KKS-u. Poprzednie nasze spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem 0:5. Drużyna ta jest nam bardzo dobrze znana. Rywalizujemy ze sobą już piąty sezon! Rozgrywałyśmy z Zabrzem także sparingi. Przyjezdne obecnie zajmują ósmą pozycję w tabeli z dorobkiem 8punktów w 11spotkaniach. Straciły 62 bramki , a strzeliły 8 . Co daje nam na mecz 5.63 bramki stracone na mecz, a strzelone 0.72. Na wyjeździe zawodniczki Zabrza zdobyły 4punkty w 5meczach, a na swoim obiekcie 3 pkt.na 6 spotkań.

Wyniki naszych poprzednich spotkań z najbliższym przeciwnikiem:

Sezon 2011/2012

Zabrze II – Czarni II 3:1

Czarni II – Zabrze II 2:1

Sezon 2012/2013

Czarni II – Zabrze II 4:3

Zabrze II – Czarni II 1:1

Sezon 2013/2014

Zabrze II – Czarni II 0:3

Czarni II – Zabrze II 2:0

Sezon 2014/2015

Zabrze II – Czarni II 0:9

Czarni II – Zabrze II 12:0

Reasumując strzeliłyśmy 39 bramek drużynie Zabrza, straciłyśmy ich 8. Przegrałyśmy jedno spotkanie, zremisowałyśmy również jedno a zwyciężyłyśmy 6!

Gospodynie wystąpią w roli faworyta. Jednak nie można zapomnieć,że drużyna Zabrza może nam sprawić niespodziankę. Czeka nas kolejne bardzo ważne spotkanie gdzie trzeba zdobyć komplet punktów. Szykuje się ciekawe widowisko, którego nie można opuścić! Startujemy już w sobotę o 13:30. Warto przybyć na obiekt przy Al.Mireckiego w Sosnowcu!