Z liderem na inaugurację!

Już w najbliższy weekend wystartuje runda wiosenna rozgrywek ligowych. Na inaugurację przyjdzie nam się zmierzyć  z  aktualnym liderem - Polonią Poraj. Jest to drużyna nam bardzo dobrze znana bowiem występuje z nami już od sezonu 2013/2014. Mecze wcześniejsze pokazują,że jest to drużyna w naszym zasięgu, ale łatwo punktów nie oddadzą. O pierwszym meczu tego sezonu - porażka 5:0- lepiej zapomnieć i podejść z czystą głową.W szeregach gości wystąpi m.in Daria Polańska, która jak dobrze pamiętamy jest wychowanką naszego klubu. W piłce nożnej wszystko może się zdarzyć. Jak widać szykuje się bardzo ciekawy mecz - pełen walki i emocji. Warto udać się w niedzielne przedpołudnie na stadion przy al.Mireckiego 31 by wesprzeć młode sosnowiczanki, które zimę spędziły na pudle. W okresie przygotowawczym zaszło kilka zmian kadrowych, ale na plus - o tym w najbliższym czasie!

Startujemy 26.013 o godz.11! Zapraszamy.

[Wydarzenie promowane na FB!]

Historia spotkań:

sezon 2013/2014
Czarni II Sosnowiec - Polonia Poraj 0:3 wo (na boisku 7-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik)
Polonia Poraj - Czarni II Sosnowiec 1:2

sezon 2014/2015