Rekord II Bielsko-Biała

-

Czarni II Sosnowiec

1:4

W ostatnim meczu rundy jesiennej młode sosnowiczanki odniosły zwycięstwo z rezerwami drugoligowego Rekordu z Bielska 1:4. Pierwszą bramkę zdobyła Syguła w 45minucie. Pięć minut później punktowała Gębka. Później kolejno Zarzycka i Doroż. Z relacji Trenerki Patrycji Luty dziewczyny rozegrały znacznie lepszą drugą część spotkania. W pierwszych 40min. Nasze skrzydła nie funkcjonowały i zamiast rozszerzać grę – zwężały, dziewczyny zamiast grać zespołowo za wszelką cenę próbowały zdobyć bramkę, przez co nie pokazywały na co je stać. Szczęśliwie obraz ten zmienił się w drugiej połowie. Niestety w ostatniej minucie meczu gospodynie aplikują nam honorową bramkę. Cieszy jednak kolejne zwycięsto Czarnych.