Urszula Bydlińska - "nowa" trenerka rezerw!

Już jutro rozpoczynamy przygotowania do nowego sezonu. Myślę,że jest to odpowiedni czas,aby przedstawić "nową" trenerkę, która będzie czuwała nad szkoleniem naszych rezerw. Jest to Urszula Bydlińska. Celowo piszę "nowa", ponieważ jak wiemy, gdy trenerka Luty wyjeżdżała na mecze pierwszego zespołu to właśnie Ula ją zastępowała.

Ula jest nadal czynnie grającą zawodniczką, co warto podkreślić.

Zodiakalny wodnik, urodzona 28 stycznia. Po piłce nożnej jej pasją jest fotografia.

Uprzednio grała w Jaskółkach Chorzów, w Czarnych pojawiła się ok. 2007r.

W naszym klubie to ważna postać. Wielu kibiców pamięta jeszcze, gdy strzelała bardzo ważne bramki np.w 1lidze, które przyczyniły się do awansu.W późniejszym czasie także w ekstralidze. Nie jeden z nas pamięta artykuły „Nie zadzieraj z wkurzoną Bydlińską” ,”Bydlińska pozbawiła zwycięstwa „ itp.

Niestety trafiła się jej kontuzja kolana, tak jak wielu zawodnikom. Nie poddała się jednak i wróciła do grania. Możemy ją zobaczyć zarówno na boiskach ekstraligowych jak i trzecioligowych- obecnie także w roli trenerki.

Swoim doświadczeniem i wiedzą z pewnością pokieruje dobrze drużyną. Trenerka Patrycja „nie oddała” drużyny pierwszej lepszej osobie, praca nie zostanie zmarnowana.

Życzymy Ci: dużo wytrwałości i cierpliwości, samych sukcesów zrówno z drużyną jak i w życiu osobistym.

Witamy oficjalnie na pokładzie!