Okres przygotowawczy czas start!

Pierwsze spotkanie za nami, a wraz z nim rozpoczęłyśmy intensywny okres przygotowawczy, który potrwa do 19 marca (odbędzie się wówczas pierwszy mecz rundy rewanżowej.) Przy reklamie naboru było wspomniane o rodzinnej atmosferze i nie przez przypadek. Trenerka Ula obchodziła kilka dni temu urodziny i miłym prezentem rozpoczęliśmy „znajomość”. Następnie przemówił przedstawiciel zarządu naszego klubu – trener Bartosz Górski – przedstawiając nową trenerkę, wspominając poprzednie sezony i to jaką ogromną pracę wykonała drużyna. Wspomniał także o poważnym podejściu do gry zawodniczek oraz samym stosunku klubu do drużyny. Następnie Trenerka Ula przybliżyła swoją osobę nowym zawodniczkom, przedstawiła cele na sezon, nowości jakie czekają oraz typowe sprawy organizacyjne. Kapitan zespołu pozostaje Karolina Kołdon, popularna „Księżna”, a kierownikiem Anna Jarecka. Po godzinnym zebraniu liczna grupa zawodniczek udała się na trening. Mimo,że pogoda nie sprzyjała, uśmiech gościł na wszystkich twarzach.

„Stara” ekipa przez cały styczeń drużyna pracowała indywidualnie według magicznej rozpiski. Oczywiście jak zwykle dały radę, choć taka lekka to nie była. :)

W tym okresie przygotowawczym trenerka Urszula Bydlińska zaplanowała 3 gry kontrolne na boisku.

Oto plan gier:

- 06.02.2016r. Czarni II Sosnowiec – Polonia Tychy

-20.02.2016r Czarni II Sosnowiec – Jaskółki Chorzów

-05.03.2016r Czarni II Sosnowiec – KKS II Zabrze

Do kadry dołączy kilka nowych zawodniczek Na liście kontuzjowanych widnieje Marta Pałgan oraz dalej Jarecka Anna. Obie urazy kolan. Paulina Zarzycka, która narzekała na kontuzję pod koniec sezonu trenuje wraz z zespołem na pełnych obrotach. Wszystkim jak życzymy zdrowia, aby lista kontuzjowanych się nie powiększała!

A jakie cele ma drużyna na zbliżającą się rundę? Walczyć do końca o każdy punkt, o jak najwyższą lokatę w tabeli. Z pewnością dziewczyny sprawią nie jedną miłą niespodziankę. :)

LIGA- terminarz!

A oto kolejność i obligatoryjne daty rozgrywania spotkań, które znajdują się w komunikacje ŚLZPN (daty będą podawane na bieżąco w tygodniu poprzedzającym mecz):

1. 19/20.03.2016 ISD - AJD II CZĘSTOCHOWA - KKS CZARNI II SOSNOWIEC

2. 02/03.04.2016 LKS ORZEŁ PAWONKÓW - KKS CZARNI II SOSNOWIEC

3. 09/10.04.2016 KKS CZARNI II SOSNOWIEC - KKS II ZABRZE

• 16/17.04.2016 UKS JASKÓŁKI CHORZÓW - KKS CZARNI II SOSNOWIEC

• 23/24.04.2016 KKS CZARNI II SOSNOWIEC - UKKS KATOWICE

• 30.04/01.05.2016 LKS POLONIA PORAJ - KKS CZARNI II SOSNOWIEC

• 07/08.05.2016 KKS CZARNI II SOSNOWIEC - KS GÓRNIK BOBROWNIKI ŚLĄSKIE

• 22/23.05.2016 JSP WARTA ZAWIERCIE - KKS CZARNI II SOSNOWIEC

• 29/30.05.2016 KKS CZARNI II SOSNOWIEC - GKS GIEKSA KATOWICE S.A

• Wraz z trenerką Ulą dziękujemy wszystkim dziś za przybycie. Nowym zawodniczkom życzymy wytrwałości i motywacji, aby zostały z nami na dłużej.

Widzimy się w czwartek o 19! Przed treningiem dziewczyny udadzą się na wykład o zdrowym stylu życia – oto jedna z nowości jakie czekają.

Bieżące informacje można śledzić na naszym FP!

NABÓR TRWA!!