9:3(4:2)

Bramki: 5xWieczorek, 2x Syguła, Zarzycka, Niemczyk

Skład Czarnych: Młynarczyk- Sakłak (`75 Bajórska), Kołdon, Mohammad-Hanif, Pałgan, Gębka (`70 Łuczkiewicz), Wieczorek (c), Kukiełka, Syguła, Niemczyk (`59 Sokołowska), Bułamn (`41 Zarzycka)

W niedzielne popołudnie na główną murawę wybiegły rezerwy Czarnych. Tym razem przybyły do Sosnowca piłkarki Wisły Skoczów. Przed spotkaniem faworytem były sosnowiczanki, ale musiały to potwierdzić na boisku.

Gorąco pod bramką przyjezdnych było już w drugiej minucie, jednak piłka jedynie odbiła się od słupka. Ku niedowierzaniom kibiców w 11 minucie został podyktowany rzut karny i to właśnie piłkarki ze Skoczowa pierwszy raz trafiły do bramki strzeżonej przez Młynarczyk. Szczęśliwie już 4 minuty później gospodynie wyrównały za sprawą Wieczorek...także z rzutu karnego. W 32 minucie spotkania było już 3:2 dla Czarnych, a trafiła Niemczyk. Rywalki nie zamierzały odpuścić. Jednak ich usiłowania zdały się na marne i przed zakończeniem pierwszej części spotkania zapunktowała jeszcze raz Wieczorek, tym samym kompletując klasycznego hat-tricka. Po 40stu regulaminowych minutach było 4:2. Jednak Czarne nie grały rewelacyjnie. Były momenty słabsze. Po kilku minutach przerwy gra została wznowiona. Niestety źle grę rozpoczęły miejscowe tracąc bramkę. Było to ostatnie trafienie gości do bramki Miśka. Później już ciosy zadawały kolejno Syguła, ponownie Wieczorek, Zarzycka, Syguła – co ciekawe ponownie z karnego. Podwyższyła wynik na 9:3 Wieczorek w 67minucie spotkania. Druga połowa rozgrywki wyglądała znacznie lepiej. Dziewczyny dużo grały piłką, szukały się wzajemnie na pozycjach. W tym dniu swoje urodziny obchodziła Klaudia Mohammad-Hanif. Koleżanki zapewniły jej piękny prezent w postaci okazałej wygranej i mogły rozpocząć świętowanie.