Na celowniku Pawonków!

Już jutro Czarne udadzą się do Pawonkowa, aby zmierzyć się z tamtejszym Orłem. Dokładny termin będzie później podany.Mecz dokładnie rozpocznie się o 16:00. Nasz najbliższy przeciwnik plasuje się tuż pod nami w tabeli z dorobkiem 15punktów. Na jesień wygrałyśmy z nimi 2:0, wówczas do bramki trafiała Bydlińska oraz Margiel. Gospodynie przyszłego meczu - na chwilę obecną - na mecz trafiają 5,2 bramki, tracą 4,8. Wysoka skuteczność mówi sama za siebie,że szykuje się ciężki, ale bardzo ciekawy mecz. Mimo,że przegrały ostatni mecz z GKS-em.

Czarne zapowiadają walkę od początku do końca, aby udowodnić,że nie przespały okresu przygotowawczego. :)

Dochodzą do nas informacje,że drużyna z Pawonkowa znacznie poprawiła swoją grę. Szykuje się mecz o przysłowiowe 6 puktów, walka o każdy centrymetr boiska...a wręcz zawodniczki będą "gryźć" trawę. Nie będzie to łatwa przeprawa!

Liczymy na przełamanie się drużyny w tej rundzie i zwycięstwo !