Czarni II Sosnowiec - Polonia Poraj

Już w najbliższą sobotę o godz.11 zostanie rozegrana kolejna kolejka ligowa. Na przeciw młodych sosnowiczanek stanie dobrze znana ekipa Polonii Poraj. Ostatni mecz tych drużyn zakończył się zwycięstwem Czarnych w stosunku 0:3. Obecnie gospodynie spadły nieco w tabeli (4miejsce) i tym meczem chcą na pewno poprawić swoje nastroje. Nie mogą sobie pozwolić na jakąkolwiek stratę punktów już do końca sezonu. Przeciwniczki plasują się na 8miejscu i nie oddadzą punktów za darmo.      Zapowiada się zatem bardzo ciekawe spotkanie dla oka, obfitujące w wiele sytuacji i walki. Jeśli chcesz spędzić miło i ciekawie sobotę to zapraszamy na stadion Czarnych. Mieści się on przy Al. Mireckiego 31 w Sosnowcu przy boisku ze sztuczną nawierzchnią!

WYDARZENIE NA FB!