Cel? Podbić Częstochowę!

Już jutro dziewczyny udadzą się do Częstochowy, aby o godz.:15:30 rozpocząć pierwsze spotkanie w rundzie wiosennej. Czas sprawdzić na jakim etapie jest drużyna i co musi dopracować. W szeregach panuje pełna koncentracja i chęć zdobycia 3punktów, i tym samym przybliżyć się w walce o baraże do wyższej klasy rozgrywkowej.

Warto odświeżyć sytację w tabeli. W pierwszej kolejce tego sezonu przegrałyśmy z w/w drużyną w stosunku 0:3. Wówczas w szeregach przeciwnika można było dostrzec twarze zawodniczek z pierwszego zespołu. Jednak to było i nie warto tego wspominać. Obecnie drużyna z Częstochowy zajmuje 10 miejsce w tabeli z dorobkiem 3punktów. Strzeliły 6 bramek, straciły ich aż 69. Na mecz średnio zdobywały 0.6 bramki. Traciły natomiast 7,6.

Dla porównania nasze ekipa zajmuje 4 miejsce w tabeli ze zdobyczą 18 punktów.  Zdobyłyśmy 22 bramki, tracąc 21. Na mecz średnio zdobywałyśmy 2,4 bramki,a  traciłyśmy 2,3.

Po gołych statystykach widać,że Czarne to faworytki spotkania. Jednak jak wszyscy wiemy należy to potwierdzić na boisku grą i walką, bo wszystko się może zdarzyć.

Kadra na ten mecz wygląda następująco:

1. Postek Joanna

2. Kuc Agata