Bolesna porażka z liderem.

Mitech II Żywiec

Czarni II Sosnowiec

Wieczorek x3, Cholewka, Rozmus, Stopka - Zarzycka

W mionioną środę rezerwy Czarnych udały się do Żywca, aby rozegrać mecz z rezerwami ekstraligowego Mitechu. Już przed meczem wiedziałyśmy, że nasza drużyna zostanie osłabiona, a Mitech na pewno wzmocni się zawodniczkami pierwszego zespołu...tak też się stało. Sosnowiczanki udały się do Żywca, z różnych powodów  m.in.bez Wieczorek, Cisło, które brały udział w meczu Pucharowym pierwszego zespołu z 1FC Katowce, Syguły czy Pałgan i ich brak był widoczny na boisku.  Mimo ich braku dziewczyny walczyły dzielnie do końca. W ostatecznym rozrachunku miejscowe zaaplikowały nam 6bramek - hat-tricka zdobyła Karolina Wieczorek, po jednej Rozmus, Cholewka i Stopka. Jednakże Czarne zdobyły honorową bramkę za sprawą Pauliny Zarzyckiej.