zwycięstwo na początek rundy rewanżowej!

KKS Czarni II Sosnowiec

0:2 (1:0)

Bramki: Wieczorek, Margiel

Skład: Młynarczyk, Bułman, Gębka (`52 Łuczkiewicz), Kołdon, Kukiełka, Mohammad-Hanif, Niemczyk (`63 Zarzycka), Sakłak `63 Pałgan), Syguła, Margiel (`70 Bajórska), Wieczorek (c)

Rezerwy Czarnych, jak przystało na vice liderki w tabeli, pokonały Wilki z Wilczej na ich własnym terenie 0:2. Pierwszą bramkę trafiła w 24 min. Dagmara Wieczorek wykorzystując rzut karny. Tym samym pierwsza połowa spotkania zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem gości. W drugiej połowie zapunktowała jeszcze Margiel w 61 min, tym samym ustanowiła wynik spotkania na 0:2. Z relacji Trenerki Luty możemy usłyszeć, że druga połowa wyglądała zdecydowanie lepiej.

Cieszy to tym bardziej,że już w najbliższą niedzielę zostanie rozegrany mecz z SWD, na który już teraz zapraszamy!