Runda jesienna za nami... + wypowiedź trenerki Luty! AKTUALIZACJA!

(zdjęcie źródło: gkskatowice.eu)

Dwa ostatnie mecze zakończyły się wynikami:

- Czarni II Sosnowiec - Warta Zawiercie 3:0

-GKS Katowice - Czarni II Sosnowiec 12:0.

Dziewczyny spisały się dobrze, przezimują w tabeli na 3 miejscu tuż za Polonią Poraj z 18 oczkami na koncie. A oto bilans potyczek:

- bramki stracone: 21

- bramki strzelone: 22

- zwycięstwa:6

- remisy: 0

- porażki:3

- najwyższa wygrana: KKS Zabrze II - KKS Czarni II Sosnowiec 0:5

- najwyższa porażka: GKS Katowice - KKS Czarni II Sosnowiec 12:0

Drużyna radziła sobie lepiej ze spotkaniami w roli gospodyń  ( z bilansem +3, na wyjeździe -2). Indywidualnie najwięcej dla zespołu trafiła Urszula Bydlińska (8 trafień), Ula także występowała w roli trenera, gdy trenerka Luty w tym samym czasie rozgrywała spotkania w pierwszym zespole. Żadna z zawodniczek nie otrzymała czerwonej kartki, a upomnienia otrzymały:

- Sakłak Patrycja (  z GKS Katowice)

- Margiel Magdalena ( z Wartą Zawiercie)

- Młynarczyk Dorota ( z Jaskółki Chorzów).

O podsumowanie rundy jesiennej zapytaliśmy główną dowodzącą zespołu Patrycję Luty!

"-Myślę, że okres przygotowawczy który był przepracowałyśmy bardzo dobrze mimo średniej frekwencji. Dziewczyny przykładały się do treningów i efektem była lepsza gra na boisku- czasami ręce same składały się do oklasków. Przez co udało nam się dobrze przejść przez rundę jesienną. 6 zwycięstw i niestety 3 porażki. Więc bilans na pewno nie jest zły, udało nam się uniknąć remisów co na rundę wiosenną było naszym mankamentem bo miałyśmy tego troszkę. Najbardziej szkoda przegranej z Polonią Poraj ponieważ byłyśmy lepsze na boisku a jednak za szybko uwierzyłyśmy w punkty. Trzeba wyciągnać wnioski i teraz przepracować jeszcze lepiej okres przygotowawczy i na wiosnę powalczyć o 2 miejsce które jest premiowane barażami o 2 ligę."

Dziś odbył się ostatni trening... Dziewczyny teraz mają zasłużone 2 miesiące wolnego, z czego od stycznia dostaną wytyczne do zrealizowania.

Do zobaczenia na wiosnę!