Wygrana w pierwszym sparingu.

Już od rana na bocznym boisku było tłoczno. Nasza drużyna rozegrała spotkanie towarzyskie z Trampkarzami Młodszymi trenera Górskiego. Dla naszego zespołu był to pierwszy mecz od dłuższego czasu. Dziewczyny niestety dużo grały niedokładnie, widoczny był brak czucia piłki. Nie był to tragiczny mecz,ale brakuje jeszcze do dobrej gry.Pojedynek zakończył się naszym zwycięstwem 6:3. Łupem bramkowym podzieliły się Milena Syguła (2 bramki) oraz Dagmara Wieczorek (4 bramki).

Już za tydzień w niedzielę drużyna rozegra kolejny sparing. Przeciwnikiem będzie drużyna Iskry Brzezinka,która występuje w rozgrywkach 3ligi gr. małopolskiej. Zimuje na 4 miejscu ( w grupie występuje 11 drużyn) w tabeli. Będzie to kolejna świetna okazja do sprawdzenia umiejętności przed starem ligi oraz zobaczenia co należy jeszcze poprawić. Zapraszamy do kibicowania, start o 11:00!