Turniej na Podkarpaciu już w sobotę ! :)

W sobotę ekipa Czarnych weźmie udział Turnieju Piłki Nożnej Kobiet w Grodzisku Dolnym (woj. podkarpackie). Od samego rana do godzin popołudniowych będą toczyć się zmagania.
A oto lista naszych przeciwniczek i krótkie przedstawienie.

LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne
Wystąpią w roli gospodyń. Drużyna, która przez dwa sezony występowała w III lidze gr.podkarpackiej. Dzięki swojej wzorowej  postawie w minionym sezonie wywalczyły awans i od przyszłego sezonu będą rywalizować już w szczebel wyżej. Warto przedstawić jak wyglądał sezon. W tamtejszej grupie występowało 6zespołów. Drużyna Grodziszczanki w 20spotkaniach na koncie zgromadziła 47 punktów. Na ten wynik składa się aż 15wygranych , 2 remisy i 3 porażki. Dziewczyny będą chciały pokazać się z jak najlepszej strony.

DAP GIRLS Dębica
Z powodzeniem występuje w II lidze gr.małopolskiej już drugi sezon. Również zaliczyły swój epizod w IIIlidze gr.podkarpackiej,ale było to w sezonie 2013/2014 i szybko awansowały. Obecny sezon zakończyły na wysokiej 5tej pozycji. W II lidze gr.małoposkiej występuje aż 12zespołów. Dap w 22spotkaniach zgromadził 32punkty. Można zaobserować bardzo ciekawy bilans spotkań tz.: 10zwycięstw, 2remisy i 10porażek!

Resovia Rzeszów

Swoją przygodę z piłką ligową rozpoczęły w sezonie 2012/2013. Wówczas grały w IIIlidze małopolsko-podkarpackiej. Nie zagościły tam jednak na długo. Już po roku awansowały do IIligi małoposkiej i tam spędziły tylko dwa lata. W minionym sezonie Resovia rozgrywała już mecze w I lidze południowej. Jak na beniaminka spisała sie bardzo dobrze i zakończyła rozgrywki na 6miejscu z 18punktami, na co złożyły się 4zwycięstwa, 6remisów i 8 razy musiały uznać wyższość rywalek.

A na koniec...
UKS Sokół Kolbuszowa Dolna
Bardzo dobrze znany zespół sympatykom piłki nożnej kobiet . Występuje w rozgrywkach ligowych już od sezonu 2004/2005. Wówczas nie istniała IIIliga i zespół z Kolbuszowej rozpoczynał rozgrywki na poziomie II ligii gr.lubelskiej. Następnie w sezonie 2005/2006 - po barażach - wywalczył miejsce w I lidze. Jednak po 2 sezonach dziewczyny spadły. Po następnych 4sezonach spędzonych w IIlidze awansowały ponownie do I ligii i od tej pory tam występują. Ostatnio rozgrywki ukończyły na bardzo wysokim 3miejscu z dorobkiem 33oczek - 15zwycięstw, 1remis i tylko 2porażki!

Dla naszego zespołu będzie to świetna okazja do sprawdzenia się na tle przeciwników z wyższych lig, nawet na tle ogranego UKS-u. Z pewnością szykuje się bardzo ciekawy turniej z wieloma zaciętymi pojedynkami. Kadetki zapowiadają walkę do samego końca o jak najwyższe miejsce!

Ramowy program turnieju:

8:30 - Zbiórka drużyn na stadionie LKS Grodziszczanka