TM Czarni Sosnowiec

-

Czarni II Sosnowiec

1:9

W czwartkowe popołudnie nasza drużyna wybiegła, aby zmierzyć się z Trampkarzami Młodszymi naszego klubu. Chłopcy na co dzień trenują pod okiem trenera Górskiego. Mecz zakończył się wynikiem 9:1 na naszą korzyść. Wynik meczu już w 6 minucie otworzyła Dagmara Wieczorek.  Wynik meczu nie przedstawia tego co się działo.  Pierwsza połowa to chaotyczna gra, jednakże dziewczyny z czasem zaczęły konstruować składne akcje. Przez błąd w obronie tracimy w 21 minucie bramkę. Jak się później okazało było to jedyne trafienie rywali do bramki, pilnie strzeżonej przez Dorotę Młynarczyk.Widać, że jeszcze dużo pracy przed zespołem. Obecnie nasza drużyna ciężko pracuje na treningach, aby zaskoczyć rywalki na frontach ligowych. :)