Lider w Sosnowcu

CZARNI II SOSNOWIEC

ISD-AJD GOL II CZĘSTOCHOWA 4-0 (2-0)
Bramki: Dominika Jodzińska, Karolina Kołdon (karny), Urszula Bydlińska, Dominika Zabiegała

CZARNI II: Joanna Postek - Patrycja Sakłak, Karolina Kołdon, Natalia Frączak ('53 Julia Fujarska), Paulina Skrzek ('23 Dominika Kozłowska ('70 Dominika Jodzińska) , Dominika Zabiegała, Emilia Sułkowska ('26 Urszula Bydlińska) , Dominika Jodzińska, Zuzanna Fujarska ('58 Magdalena Bryłka), Paulina Zarzycka ('52 Karolina Łuczkiewicz), Zuzanna Zalewska ('65 Daria Woszkowska)

Zagrały również: Urszula Bydlińska, Dominika Kozłowska, Magdalena Bryłka, Julia Fujarska, Anna Kuć, Daria Woszkowska, Karolina Łuczkiewicz

Podopieczne Urszuli Bydlińskiej i Adriana Ciocha już w drugiej wiosennej kolejce odrabiają straty i obejmują fotel lidera! Nasze dziewczyny wygrały drugie swoje spotkanie na wiosnę i wykorzystując potknięcie liderujących do tej pory Jaskółek Chorzów wskoczyły na pierwsze miejsce w tabeli. W niedzielne popołudnie Czarne podejmowały ISD-AJD Gol II Częstochowa i choć jak przyznają Trenerzy, pojedynek nie do końca był udany w wykonaniu Kadetek, to jednak nasze dziewczyny zgarnęły komplet punktów strzelając rywalkom cztery bramki i odnosząc pewne zwycięstwo. Na listę strzelców w drugim meczu z rzędu wpisała się grająca trenerka Urszula Bydlińska, debiutanckie trafienie w seniorskiej piłce zaliczyła również Dominika Jodzińska, która otwarła wynik spotkania. Pozostając przy debiutach warto wspomnieć występ Magdaleny Bryłki. Młoda zawodniczka pozyskana dosłownie w ostatnich minutach okienka transferowego z KKS Katowice pojawiła się na boisku w drugiej części meczu i pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie. Bardzo udany debiut zaliczyła również Daria Woszkowska, wychowanka Akademii Czarnych Sosnowiec.
Za tydzień nasze dziewczyny zmierzą się w wyjazdowym pojedynku z KKS Katowice.

źródło:czarnisosnowiec.eu