Darmowe Zwycięstwo.

Dziś w ramach już kolejnej kolejki ligowej miał odbyć się kolejny mecz. Właśnie...miał. Niestety z powodu problemów z kadrą ekipa z Gliwic nie stawiła się dziś w Sosnowcu. Młode sosnowiczanki dostały więc zwycięstwo bez sportowej walki na boisku.  Dziewczynom z Gliwic życzymy zdrowia i mamy nadzieję,że już kolejny mecz rozegramy :). Tym sposobem trójka sędziowska w składzie: Damian Jędruch, Angelika Gębka oraz Michał Ficiński zakończyli nawet nie rozpoczęte spotkanie.

Zamiast spotkania ligowego zawodniczki rozegrały sparing wewnętrzny, który sędziowała...Angelika Gębka. :) Wynik tego spotkania nie jest istotny. Ważne były zadania jakie miały wykonać zawodniczki oraz  pokazanie się sztabowi szkoleniowemu – na trybunach zasiedli również Trenerzy Grzegorz Majewski oraz Mariusz Ilnicki- w jakiej dyspozycji są obecnie.

Niestety ta gierka nie skończyła się szczęśliwie dla Karoliny Woźniakowskiej, która w walce o piłke doznała kontuzji biodra i karetką została odwieziona do szpitala. Z informacji jakie dotarły do nas wynika,że Karolina nie doznała żadnego pęknięcia czy złamania, a jest dość mocno stłuczona. Życzymy Ci Karo szybkiego powrotu do pełnego zdrowia i   na boisko! :*

Cały skład Czarnych: Postek Joanna, Kowalczyk Katarzyna, Zabiegała Dominika, Cichy Oliwia, Dragunowicz Magdalena, Tkaczyk Kamila, Frączak Natalia, Kołdon Karolina, Woźniakowska Karolina, Zarzycka Paulina, Sakłak Patrycja, Kuć Anna, Roch Milena, Łuczkiewicz Karolina, Michalec Wiktoria, Bułman Jagoda, Matys Maja.